Oblíbená barva odhalí vaši povahu a dokonce i budoucnost: Barevná škála má přímé spojení s naším životem

Barvy mají přímý vliv na náš život a jeho směřování
Barvy ovlivňují náš život opravdu v mnoha směrech. A asi mnohem víc než předpokládáme. Mají přímý vliv na naši náladu, to jak potom vypadá náš den a dokonce v určitém směru ovlivňují i ​​naši budoucnost.

Zavřete oči a zkuste bez zbytečného přemýšlení, myslet na jednu z těchto základních barev: bílá, červená, černá, žlutá, modrá, zelená. Představujte si ji na šatech, dekoracích, snažte se ji vidět všude kolem sebe. Tato emoce, která najednou ve vás proběhne má právě s danou barvou souvislost.

Když jste si například představili červenou, zřejmě máte pocit nervozity a úzkosti či hněvu. A to je jen začátek. Fungujte to totiž i oboustanně. Podvědomě se totiž obklopujeme barvami, podle toho, čeho chceme v životě dosáhnout.

Bílá

Symbol, čistoty, snů, vizí a nových ideálů. Umožňuje nám vypořádat se s každodenními obtížemi, drží nás při zemi a nedovoluje nám vyvést se z míry zcela zbytečně. Navíc díky ní, k sobě přitahujeme i skutečně milé a upřímné lidi. Vyberou si ji sebevědomí, vyrovnaní lidé, kteří přesně vědí, co od života chtějí.

Červená

Symbol vášně, odhodlání, energie, rozvahy. Většinou na ni nedají dopustit lidé s vůdčími schopnostmi a velkým sebevědomím. Zároveň je to však barva, která symbolizuje hněv, stavy úzkosti a charaktetizuje výbušnost. Proto by se jí zejména lidé se slabší povahou měli vyhýbat.

Černá

Je jakousi zásobárnou energie, odvahy a víry ve vlastní schopnosti. Lidé, kteří ji preferují, mají sklony k minimalismu, zbožňují cestování, rádi poznávají nové kultury a jsou věrni svým ideálům. Pokud ztrácíte důvěru v sami sebe, pochybujete o sobě, určitě sáhněte po černé.

Žlutá

Podporuje nadání, intuici. Takový člověk přesně ví, kdy ho někdo jiný vodí za nos, umí dohalit velmi rychle lež, nepravost. Nebojí se jít za svými touhami a pokud mu někdo tvrdí, že něco nejde, vždy to udělá po svém. Žlutá předurčuje ke šťastnému životu, přesně podle vlastních představ.

Zelená

Působí stabilně, důstojně, uklidňuje a navádí k samostatnosti během celého života. Lidé preferující zelenou, vždy kráčejí životem se zdviženou hlavou. Ani v krajní nouzi se nenechají odradit a vždy se drží toho, po čem touží. Když vám nebude dobře, sledováním zeleně nic nezkazíte. Právě naopak.

Modrá

Tato barva podporuje vyrovnanost, harmonii, vznešenost, skromnost, ale také melancholii. Pokud se necítíte nejlépe, nevíte jak dál, zkuste se zaměřit na něco modrého ve svém okolí. Pomůže vám to snáze se rozhodnout. Modrá navádí vždy na nové začátky.

- Reklama -

Redakce doporučuje

Dostupné šicí stroje pro děti na NEJ šicí stroje

Přihlásili jste své dítko do kurzu šití a jej tato aktivita zaujala natolik, že o ní neustále mluví a na základě toho víte, že...

Vitamin K2 a jeho důležitý společník – vitamin D3

Vitamin K2 je velmi důležitým vitaminem, který napomáhá vedení vápníku v těle tam, kde je potřebný. To znamená do kostí a zubů, podílí se na...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové a lékaři se shodují, že 80 % otoků způsobuje životní styl, za zbytek může kombinace...

Články autora

Znamení, která zažijí během Vánoc skutečně zásadní změny: Týká se to i vás?

Vánoční čas se blíží a některá znamení, čekají v tomto období opravdu zásadní změny. Kdo se může těšit na opravdu příjemné pozitivní změny? Podívejte...

Prosinec bude pro tato znamení nejlepším měsícem: Vodnáři objeví ztracené štěstí, Býci se konečně zamilují

Prosinec bude měsícem splněných přání. Tedy alespoň pro dvě znamení zvěrokruhu určitě. Kromě toho, že si užijí nejkrásnější období roku, začnou se jim i...

Tato znamení prožijí nejmagičtější Vánoce: Přestože se na ně speciálně nepřipravují, budou opravdu výjimečné

Půjde o jakousi satisfakci za vše, co jste přežili dosudJejich Vánoce budou plné zázraků a kouzel. Absolutně kouzelné a magické. Přesně takové, o jakých...